Kolędowy wieczór


Teraz już naprawdę kolędowanie czas zacząć, a zapach Świąt unosi się w powietrzu. Ponownie potwierdza się, że chyba nie ma na to lepszego miejsca jak Zielona Góra i zacniejszej okazji jak akcja „Warto jest pomagać”. Uroczysty koncert już za nami, ale niech magia trwa! Przywieźliśmy dla Was sporo materiałów koncertowych, zapraszamy do oglądania 🙂

Naturalnie, występ poprzedzały liczne przygotowania, a Michał jak zawsze gotowy był do akcji 😉 Oto próby do pastorałek z pięknymi tekstami ks. Twardowskiego: „Pomódlmy się w Noc Betlejemską” oraz „W kropki zielone”.

Zapowiedziany jako „niepowtarzalna osobowość sceniczna” Wokalista po raz kolejny przeniósł nas swoim głosem w inny wymiar. Czy nie o takiej chwili świątecznego zapomnienia wszyscy marzymy? Zapraszamy do zasłuchania się w tych urzekających muzycznych opowieściach.

Michał w swym złotym płaszczu oraz paradnym kapeluszu prezentował się szalenie wytwornie i lśnił na tle scenicznych dekoracji, a nieodłączne ostatnio kolorowe lenonki dodawały całej stylizacji szczypty fantazji.

Nastrój tego wieczoru pięknie ujęła na zdjęciach m.in. ekipa TaJo photography:

Jak podkreślił reporter strony Zielonanews.pl:

Rozpatrując wrażenia artystyczne zdecydowanie największy entuzjazm i aplauz wzbudziło wykonanie utworów przez Michała Szpaka.

Tym większe gratulacje dla jedynego w swoim rodzaju „Szpaka pstrokatego”! 🙂


Copyright © 2011-2014